Звіт про хід будівництва ЖК “Покровський” на 1 жовтня 2019

Шановні інвестори!


Повідомляємо вам актуальні новини з життя ЖК “Покровський”.

 

 

На сьогоднішній день відсутність динаміки процесу будівництва комплексу обумовлена рядом причин, серед яких складна кон’юнктура ринку, високий рівень інфляції та ряд інших управлінських ризиків.

Замовник будівництва оцінивши ситуацію, яка склалася, прийняв рішення звернутися за допомогою до партнера-девелопера. Зараз активно йде процес з підписання документації і після цього етапу управлінням проектом здійснюватиме Група компаній “Доброград” — провідний девелопер Київського регіону. ГК “Доброград” має високу та гідну репутацію на ринку будівництва та відкритий до конструктивної співпраці з інвесторами.

Свідомо розуміємо проблему, що склалася і готові за участю Девелопера ГК “Доброград” обговорювати всі варіанти для прийняття рішень щодо подальшого сталого розвитку комплексу.

Нами було створено Офіс підтримки інвесторів, який веде роботу індивідуально з кожним інвестором за номером телефону, які є в групах будинків.

Ми щиро сподіваємось на порозуміння та конструктивний діалог, адже це буде сприяти швидкій, плідній праці та добудові проекту. Нашою головною метою залишається розвиток та завершення проекту.


З повагою,
Керівництво ЖК “Покровський”