Про нас
Про нас Про нас Про нас Про нас

Про нас

Документи

ЖК Покровський – це масштабний проєкт, до якого входять 10 десятиповерхових будинків з інфраструктурою для комфортного сучасного життя. 4 будинки вже введено в експлуатацію, сьогодні тут живуть 560 сімей! Ще 3 будинки наразі активно будуються. У продажу є квартири з документами, а також житло на різних етапах будівництва. Впевнені, що в одну з цих квартир Ви обов’язково закохаєтесь 🙂

Наш комплекс комфорт-класу, ми будуємо дуже теплі будинки з червоної цегли: товщина зовнішніх стін з утепленням 64 см. Маємо усі міські комунікації – газ, воду та світло. В кожній квартирі індивідуальне опалення, встановлюється двоконтурний газовий котел. Ми дійсно пишаємося якістю будівництва! Ми робимо стяжку та штукатурку, яку Вам не доведеться перероблювати, та ставимо вікна та двері, які нема потреби змінювати.

Про нас

ЖК Покровський є лідером з розвитку інфраструктури в Ірпінському передмісті столиці. Тут є все, що необхідно кожному з Вашої сім’ї. Територія комплексу 3,8 га. Працюють два супермаркети, сімейна амбулаторія, аптека, дитячий клуб, стоматологія, жіноча консультація та салон краси. На території великий стадіон, два сквери, дитячі майданчики, будується дитячий садочок, власна набережна, майданчик для домашніх улюбленців та інші об’єкти.

Пішки можна дійти до сучасної школи-ліцею з гарними відгуками, двох дитячих садків, рибацького озера з карасями, щуками та сомами; озера з пляжем та альтанками для барбекю.

Інфраструктура ЖК Покровський

Про нас

 1. Ліцей №1

 2. Дитячий садочок «Карапузи»

 3. Дитячий садочок «Веселка»

 4. Дитячий садочок (будується)

 5. Дитячий клуб «Сонях»

 6. Дитячий клуб «Вектор»

 7. Дитячий клуб «Лісова казка»

 8. Поліклініка

 9. Аптека 24/7

 10. Супермаркет «Лоток»

 11. Супермаркет «Фора»

 12. Ринок

 13. Жіноча консультація

 14. Стоматологія

 15. Стадіон

 16. Сквер з дитячим майданчиком

 17. Сквер з дитячим майданчиком

 18. Набережна

 19. Рибацьке озеро

 20. Озеро з пляжем

 21. Культурно-оздоровчий центр

 22. Нова пошта

ЖК Покровський розташований по Варшавський трасі за 4 км від Києва, трохи ближче ніж Ірпінь та Буча, в самому центрі мальовничого містечка Гостомель. Від житлового комплексу до найближчої станції метро «Академмістечко» можна дістатися на авто всього лише за 15-20 хв. по якісній та зручній трасі. Просто поруч з ЖК розташована зупинка маршруток до станцій метро «Академмістечко», «Святошино» та «Оболонь».